Yaşam Veteriner 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Başlangıçta sadece klinik hizmeti veren bir kuruluş olarak İstanbul da hizmet vermekteyken daha sonra pet alanında kendi ürettiği yerli ürün  ve ithal ürünleri yurtiçinde pazarlamıştır. Daha sonra oluşturduğu  akademik ekip ile bira mayası, organik mineral ve vitamin  kompleksi üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. 

Son 5 yıldır bünyesinde üç  Veteriner Hekim ve Kimya Mühendisi ile   kanatlı ve pet hayvanlarına özel organik  mineral , vitamin  kompleksi ve bira mayası üretmekte ve satmaktadır.Ürünlerimiz tamamen yerli olup gerekli kalite standartlarına sahiptir. 

Üretim teknolojisi Türkiye’de ilk ve tektir. Üretmiş olduğumuz ürünler tamamen doğal, herhangi bir toksik madde içermez. Biyoyararlanımı çok yüksek olup yüzde yüze yakın ürünlerdir. Bu da  metabolizmayı çok hızlı ve olumlu olarak etkilemektedir.

Şu an gerek kanatlı olsun gerek pet alanında olsun 15 ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Kişi ve kuruluşlara özel gerek hammadde bazında gerek istenilen oranlarda kompleks ürünler üretmekteyiz.
Piyasaya sunduğu ürünler haricinde ,deneme ve ruhsatlandırma  çalışmalarını sürdürdüğümüz ürünlerimiz de bulunmaktadır. Zamanla bunlarda sizlere sunulacaktır.

Her konuda bizimle paylaşımda bulunmak, fikir ve önerilerde bulunmak , ürünlerimizden faydalanmak , özel ürün veya hammadde talebinde bulunmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Yaşam Veteriner Ailesi